Загальна інформація

Оголошення!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

далі >>>

Курсант Морського коледжу ХДМА став призером молодіжного чемпіонату України зі спортивного та бойового самбо

22–25 січня 2020 року в місті Суми відбувся молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо.

Турнір зібрав пів тисячі учасників із 23-х регіонів нашої держави. У складі збірної Херсонської області у змаганнях узяв участь курсант Морського коледжу ХДМА Олег Третьяков (К–222 гр.). Спортсмен посів І місце серед юнаків старшого віку (вікова група до 18 років) у ваговій категорії до 87 кг. Крім того, Олег виступав у старшій категорії турніру та посів ІІІ місце серед юніорів (вікова група – 18+) у ваговій категорії до 90 кг.

Команда Херсонської області посіла VII загальнокомандне місце та V місце у змаганнях із бойового самбо, незважаючи на те, що кількісно наша збірна команда була менша за інші збірні команди.

Олег показав високий спортивний результат і наразі готується до нових змагань та великих перемог.