Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Курсант Херсонської державної морської академії став переможцем X Міжнародного мовно-літературного конкурсу

  У Херсонській державній морській академії 1 листопада 2019 року в рамках культурно-освітньої програми, присвяченої Дню української писемності та мови відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка на кращих читця віршів та знавця рідної мови. Загалом у конкурсі взяли участь понад 50 курсантів.

  Переможець конкурсу, другокурсник факультету «Судноводіння» Віталій Вільданов (121 гр.) став учасником ІІ етапу, який відбувся 13 грудня 2019 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. У творчому змаганні взяли участь представники закладів вищої освіти ІІІ–IVрівнів акредитації (технічний напрям). Юнак гідно представив Херсонську державну морську академію та посів І призове місце на ІІ етапі конкурсу.

  Підготувала переможця Міжнародного мовно-літературного конкурсу доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Бабишена Мар’яна Ігорівна.

  Вітаємо Віталія і бажаємо йому нових перемог!