Загальна інформація

Оголошення!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

далі >>>

Кубок академії з настільного тенісу 2020 року пройшов у Херсонській державній морській академії

У спортивній залі Херсонської державної морської академії 19–20 лютого 2020 року відбулися змагання «Кубок академії з настільного тенісу 2020 року» серед курсантів, студентів, учнів та співробітників академії і її структурних підрозділів.

Серед здобувачів освіти за Кубок змагалися 25 спортсменів. У запеклій боротьбі переможцем став курсант академії Станіслав Реверук (231 гр.), срібним призером змагань – курсант Морського коледжу ХДМА Тарас Петрук (114 гр.), бронзовим призером – курсант академії Анатолій Мосійчук (323 гр.).

Серед співробітників протистояння було не менш серйозним. Утретє переможцем змагань став викладач Морського коледжу ХДМА Боков Олег Ігорович, друге місце посів майстер виробничого навчання Професійно-морського ліцею ХДМА Пільганчук Володимир Олександрович, третє місце – доцент кафедри фізичного виховання ХДМА Годлевський Петро Мечиславович.

Дякуємо всім учасникам змагань за активну участь у спортивно-масових заходах академії та вітаємо переможців і призерів змагань!