Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Збори колективу ХДМА з нагоди відзначення компанією «Марлоу Навігейшн» співробітників академії

  У Херсонській державній морській академії 20 лютого 2020 року відбулися урочисті збори колективу з нагоди відзначення компанією «Марлоу Навігейшн» співробітників закладу преміальними сертифікатами. У заході взяли участь менеджер із навчання кадрів компанії «Марлоу Навігейшн» Мартін Банков і генеральний директор компанії «Марлоу Навігейшн Україна», почесний професор ХДМА Борис Езрі.

  Урочисте зібрання відкрив ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський. «Високий авторитет академії у світі – це результат наполегливої роботи колективу та підтримки наших партнерів, – сказав він. – Я радий нагоді подякувати кожному за сумлінну працю, високий професіоналізм і творчу активність».

  Мартін Банковзазначив, що керівництво компанії «Марлоу Навігейшн» пишається партнерськими відносинами з Херсонською державною морською академією і покладається на досвід і знання кожного співробітника закладу. «Суспільство довіряє вам формування майбутнього української нації, – підкреслив він. – Викладач повинен не лише володіти знаннями, але й розуміти людей, що належать до різних соціальних шарів, створювати особливу атмосферу, яка б мотивувала студентів до безперервного самовдосконалення. Це потребує постійного пошуку нових методів роботи та відданості обраній справі». Мартін Банков передав найкращі вітання колективу академії від керівництва компанії «Марлоу Навігейшн» і вручив преміальні сертифікати працівникам закладу.

  Ректор ХДМА Василь Чернявський подякував керівництву компанії «Марлоу Навігейшн» за високу оцінку діяльності колективу академії та постійну підтримку, яку відчуває кожний співробітник. Разом із проректором з навчально-виховної роботи Олександром Шумеєм він вручив співробітникам академії відзнаки з нагоди 185-ї річниці заснування Херсонської державної морської академії.