Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Незабутня зустріч із мистецтвом

  Міцне здоров’я морських фахівців – одна зі складових їх успішної діяльності, тому у Херсонській державній морській академії дбають не тільки про професійну компетентність майбутніх моряків, але й про їх уміння зберігати власне здоров’я, не дати занапастити його різноманітним залежностям.

  Сто п’ятдесят курсантів, студентів та учнів Херсонської державної морської академії і її структурних підрозділів 21 лютого 2020 року відвідали Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша, де подивилися моновиставу «Ілюзія».

  «Ілюзія» – це спільний проєкт театру та Міжнародної антинаркотичної асоціації. Автор п’єси й виконавець головної ролі Андрій Скутельник – не професійний актор чи драматург, а людина, яка щоденно бореться із наркозалежністю. Він переконливо довів, що не варто ставати на шлях самознищення, навіть якщо цей шлях надто звабливий.

  Перед переглядом вистави лікар Херсонського обласного наркологічного диспансеру Савчук Валентин Миколайович розповів присутнім про формат вистави, її автора та особливості його непростого життя.

  Година дійства пролетіла непомітно. Вистава виявилася складною і неоднозначною, тому нікого й не залишила байдужим.

  Наприкінці заходу курсанти поспілкувалися з виконавцем головної ролі, а Валентин Миколайович прокоментував побачене й підтвердив основний режисерський задум вистави: «Ілюзія не рятує від реальності, вона її знищує».

  Зустріч із мистецтвом виявилася непростою, але вона спонукала молодь замислитися над власним здоров’ям та майбутнім.