Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Вітаємо випускників Херсонської державної морської академії!

  У Херсонській державній морській академії 5 березня 2020 року відбулося вручення дипломів бакалавра та спеціаліста випускникам заочної форми навчання.

  Урочисте зібрання відкрив декан факультету судноводіння Нагрибельний Ярослав Анатолійович. Він висловив сподівання, що отримані випускниками знання та навички допоможуть їм здобувати перемоги на шляху професійного зростання, та побажав їм твердості духу, завзяття й незгасного оптимізму.

  Від професорсько-викладацького складу випускників привітав старший викладач кафедри управління судном, капітан далекого плавання Пивоваров Леонід Абрамович. Він побажав їм посісти гідне місце у морській індустрії та якомога швидше стати керівниками екіпажів.

  «Справжній фахівець відрізняється від дилетанта тим, що може спрогнозувати будь-яку ситуацію, навіть позаштатну, – зазначив у вітальному слові завідувач кафедри експлуатації cуднових енергетичних установок Савчук Володимир Петрович. – Щоб забезпечити безаварійну роботу на судні, необхідно постійно оновлювати свої знання, тому здобуття освіти не завершується після отримання диплома, воно продовжуватиметься на судні». Володимир Петрович побажав випускникам міцного здоров’я, цілорічної весняної погоди в серці та невгамовної жаги пізнання.

  Від імені дипломованих фахівців випускники факультету суднової енергетики Андрій Рилов і факультету судноводіння Святослав Давиденко подякували командуванню та викладацькому складу ХДМА за високий професіоналізм і самовіддану працю.

  Добра й злагоди, міцного здоров’я та творчої наснаги вам, шановні випускники!