Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

У Професійно-морському ліцеї ХДМА відбувся профорієнтаційний захід

  У рамках профорієнтаційної роботи 27 лютого 2020 року майстри виробничого навчання Професійно-морського ліцею ХДМА провели для випускників херсонських ЗСО І–ІІІ ст. №46 та №47 майстер-класи з професій «Кухар. Пекар» і «Моторист (машиніст). Матрос».

Жульова Наталія Юріївна показала школярам варіанти приготування класичного тіста для млинців, а також способи їх згортання і випікання простою та візерунковою техніками. Оскільки зараз в Україні святкують одне зі стародавніх слов’янських свят – Масляну, тема майстер-класу виявилася дуже актуальною.

  Майстер виробничого навчання з професії «Моторист (машиніст). Матрос» Симонов Геннадій Борисович розповів присутнім про уміння та навички, якими учні можуть оволодіти, опановуючи даний фах, та продемонстрував декілька видів такелажних робіт.

  Вибір професії – довготривалий і складний процес аналізу власних здібностей, вивчення наявного стану ринку праці та перспектив його розвитку. Такі заходи дають можливість школярам зорієнтуватися у світі сучасних професій і спрямувати свої таланти у найбільш перспективні сфери діяльності.