Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Вихованці Херсонської державної морської академії та її структурних підрозділів переглянули художній фільм-казку «Пекельна Хоругва, або Рiздво Козацьке»

  Вихованці Херсонської державної морської академії, Морського коледжу ХДМА та Професійно-морського ліцею ХДМА 10 березня 2020 року відвідали ККЗ «Ювілейний», де зустрілися з 81-ю окремою аеромобільною бригадою, створеною восени 2014 року спільною директивою міністра оборони України та начальника Генерального штабу України Збройних сил України.

  Члени військового об’єднання розповіли студентам Херсонщини про службу у Збройних силах України й репрезентували фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке».

  Стрічка вийшла у прокат першого січня 2020 року. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід», що поєднує українську народну міфологію, релігійні уявлення та віру у духовну міць українського народу.

  Військові наголосили, що запорукою культурного й соціально-економічного розвитку держави є шанобливе ставлення молоді до Батьківщини, знання історії та готовність працювати заради щасливого майбутнього.