Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсанти МК ХДМА взяли участь у спортивно-масовому заході з багатоборства

 У спортивній залі НК № 4 Херсонської державної морської академії 11 березня 2020 року відбувся спортивно-масовий захід з багатоборства серед курсантів відділення загальноосвітньої підготовки МК ХДМА. Спортивну зустріч присвятили 76-й річниці з дня визволення м. Херсона від нацистських загарбників.

  Команда курсантів коледжу зі спеціальності «Експлуатація суднових енергетичних установок» у складі Микити Чечені (К–211 гр.), Ярослава Борозенця (К–211 гр.), Максима Бойка (К–212 гр.), Даніїла Пишного (К–212 гр.), Даніїла Кирейчука (К–214 гр.), Микити Кузнєцова (К–214 гр.), Артема Шевченка (К–214 гр.) і Максима Скорого (К–214 гр.) посіла І місце та була нагороджена медалями.

  Спортивно-масовий захід провели викладачі циклової комісії фізичного виховання Бережна Наталя Валентинівна та Бондар Денис Валерійович.

  Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог!