Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Курсанти МК ХДМА взяли участь у фінальних змаганнях з баскетболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

У спортивній  залі  Херсонського національного технічного університету 11 березня 2020 року відбулися фінальні змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації  за програмою XV Універсіади Херсонської області 2019-2020 навчального року.

Команда курсантів Морського коледжу ХДМА у складі: Єрнеста Кольнічкова (К-113 гр.), Олександра Скоробогатька (К-113 гр.), Романа Чигіна (К-125 гр.),, Олександра Черепка  (К-134гр.),, Владислава Соломки (К-134гр.), Володимира Груздова (К-134 гр.), Дмитра Котовського (К-235 гр.), Костянтина Петренка  (К-321 гр.), Данила  Простомолотова (К-331 гр.), Максима Ламаша (К-331 гр.), Єгора Сербінова (К-331 гр.), виборола I загальнокомандне місце. Команду–переможця  нагородили кубком та дипломом Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

ІІ місце посіла команда Херсонського політехнічного коледжу, ІІІ місце здобула команда Бериславського медичного коледжу.

Збірну команду з баскетболу до змагань готував голова циклової комісії фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Мальчик Сергій Вікторович.