Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Національний фонд досліджень України формує Реєстр експертів.

Шановні колеги! 

 Національний фонд досліджень України формує реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проектних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.

Фонд запрошує всіх науковців долучитися до формування  Реєстру експертів.

  До реєстрації запрошуються українські та іноземні вчені, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької діяльності.

  Оцінку проєктів експерти здійснюватимуть, як на безоплатній так і на платній основі, відповідно до  «Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення  державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок  коштів державного бюджету», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 20.03.2017 № 434.

  Реєстрація експертів здійснюється на офіційному сайті Національного фонду досліджень України за посиланням: https://grants.nrfu.org.ua/#/signln

  З усіма питаннями стосовно реєстрації експертів можна звертатися до начальника управління забезпечення грантової підтримки– Поєдинок Наталії Леонідівнина пошти office.nrfu@gmail.com або support@nrfu.org.ua