Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

ОГОЛОШЕННЯ!

Херсонська державна морська академія працює у дистанційному режимі. Навчальний процес здійснюється засобами LMS Moodle у режимі on-line, доступом до ресурсів дистанційного навчання є індивідуальний логін/пароль.

  У випадку необхідності, можливе відновлення логіну/паролю за допомогою відео-дзвінку у Skype за офіційним контактом ХДМА:

далі >>>

Вітаємо зі святом Дня науки!

 Шановні науковці та науково-педагогічні працівники Херсонської державної морської академії і її структурних підрозділів! Щиро вітаємо вас зі святом Дня науки, бажаємо натхнення, нових наукових ідей та досягнень! В рамках святкування Дня науки в академії 27-29 травня буде проведено ХІІ науково-практичну конференцію «Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті (MINTT-2020)» (в режимі відеоконференції), а також проводиться конкурс студентських наукових робіт. Підведення підсумків конкурсу на основі внутрішнього рецензування робіт відбудеться 22 травня 2020 року в рамках Всеукраїнського фестивалю науки. Інформація про переможців буде розміщена на сайті академії 23 травня 2020 року.