Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

ХДМА – повноправний член Міжнародної асоціації морських університетів

  Херсонська державна морська академія 7 травня 2020 року отримала офіційне підтвердження від IAMU (International Association of Maritime Universities,Токіо) про повноправне членство в асоціації.

   Міжнародна асоціація морських університетів (IAMU) є глобальною мережею провідних морських вишів, які надають освітні послуги для світової судноплавної галузі.

  Стратегічною метою програми МЕТ (Maritime Education and Training System) є створення досконалої (World Maritime Excellence) системи навчання (education) і підготовки (training) досвідчених фахівців для глобалізованої світової морської індустрії, включаючи підсистему навчання і підготовку плавскладу для світового торгового флоту – MET system (Maritime Education and Training System).

  Процес отримання права на членство в IAMU для ХДМА розпочався у вересні 2019 року з підготовки пакетів затребуваних документів та ряду аплікаційних форм, які вимагала Асоціація для підтвердження як кадрових, так і науково-дослідних можливостей закладу. Після вдалого проходження цих етапів керівництво IAMU призначило аудит ХДМА з метою установлення відповідності заявленим показникам. Представником від асоціації був призначений капітан Хейкі Коевісто з Університету прикладних наук Сатакунти (Фінляндія), який високо оцінив роботу керівництва та колективу ХДМА. Саме його звіт, який був поданий на розгляд IEB, став кінцевим етапом аудиту роботи академії.

  Отримавши право стати офіційним членом асоціації, Херсонська державна морська академія ще раз довела власну здатність бути конкурентоспроможним гравцем на світовій арені підготовки фахівців морської галузі. Крім того, це відкриє нові можливості для розвитку кадрового потенціалу академії; сприятиме змінам в освіті завдяки глобальній системі MET і через науково-практичний підхід; санкціонуватиме використання результатів дослідницької та наукової роботи, проведеної членами IAMU; надасть право брати участь у дослідних проєктах (за підтримки фонду NIPPON) тощо.