Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Викладачі Морського коледжу ХДМА взяли участь у Online-засіданні обласного методичного об’єднання

  На базі Херсонського гідрометеорологічного фахового коледжу Одеського державного екологічного університету 13 травня 2020 року відбулося Online-засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології, у якому взяли участь педагоги Морського коледжу ХДМА Левківська Ауріка Леонідівна та Бараненко Гліб Олегович.

  У конкурсі-захисті творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з БЖД курсанти судноводійного відділення МК ХДМА Година Артем і Шиловський Денис посіли І місцеТемою роботи обрали «Визначення найліпшого та безпечного методу гасіння палаючої рідини на судні шляхом перекриття доступу кисню». Керівники роботи – Бараненко Гліб Олегович і Сокол Альона Олександрівна.

Левківська Ауріка Леонідівна виступила з доповіддю «Забезпечення мобільності викладача шляхом інструментальних та загальнонаукових компетентностей» (на прикладі дистанційного навчання, платформа MOODLE).