Загальна інформація

Віртуальна подорож Херсонською державною морською академією

 

Увага! Старт до моря!

Якщо Ви отримали високі результати ЗНО, маєте непереборне бажання стати моряком, хочете навчатися у найстарішому морському ЗВО та прагнете розпочати безкоштовне навчання у Херсонській державній морській академії – тоді до нас.

далі >>>

Курсанти ХДМА – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

  Під час карантину курсанти факультету суднової енергетики Херсонської державної морської академії Владислав Додонов (221 гр.), Євген Омельяненко (251 гр.),  Дмитро Ломакін (232 СП гр.), Ярослав Стебліченко (232 СП гр.), Давід Філіпов (222 гр.) та Андрій Пугачов (222 гр.) під керівництвом співробітників кафедри суднових енергетичних установок підготували науково-дослідні роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

  Цей конкурс проводиться щороку з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. Конкурсна комісія, призначена наказом ректора ХДМА, визначила кращі науково-дослідні роботи та направила їх до відповідних базових ЗВО України для участі у ІІ турі.

  Базовим навчальним закладом для проведення конкурсу з галузі «Енергетика» призначили ЗВО «Приазовський державний технічний університет», а конкурс зі спеціальності «Автомобільний транспорт» провели у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

  У зв’язку з карантинними заходами за рекомендаціями МОН України (лист від 11.03.2020 р. № 1/9-154) і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (лист від 12.03.2020 р. № 221/10-713) підсумки конкурсу 2020 року підбили за результатами рецензування конкурсних робіт.

  Курсант факультету суднової енергетики Андрій Пугачов (222 гр.) посів призове місце у конкурсі з галузі знань «Автомобільний транспорт». Його роботу «Інформаційна система моніторингу режимів роботи водія і транспортного засобу на основі бортового комплексу ІТS» відзначили дипломом ІІІ ступеня, а науковий керівник курсанта Худяков Ігор Валентинович отримав подяку ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ім. А. М. Туренка.

  Курсанта Владислава Додонова (221 гр.) за роботу «Підвищення зносостійкості сталевих лопаток компресора газотурбінного двигуна» нагородили дипломом ІІІ ступеня у конкурсі з галузі знань «Енергетика». Юнака підготував к.т.н., доцент Агєєв Максим Сергійович.

  Конкурсна комісія високо оцінила актуальність досліджень курсантів ХДМА, новизну та оригінальність запропонованих ідей та доцільність обраних методів дослідження.

  Вітаємо Андрія Пугачова, Владислава Додонова та їх наукових керівників із перемогою та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових наукових здобутків!