Херсонська державна морська академія та Міжнародна морська організація (ММО) взяли участь у вебінарі «День моряка – 2020»

  Херсонська державна морська академія взяла участь у вебінарі Міжнародної морської організації (ММО) «День моряка – 2020». Захід проведено англійською мовою 24 червня 2020 року.

  Вебінар організовано з метою підтримки моряків, які продемонстрували відданість і професіоналізм під час пандемії, зіткнувшись з масштабними викликами та проблемами, як, наприклад, заміна екіпажу та повернення додому, доступ до медичної допомоги та соцзабезпечення, а також з питаннями, пов'язаними з дипломуванням. Експерти ММО підкреслили внесок моряків та пояснили, які заходи були вжиті для їх підтримки протягом останніх нелегких місяців, а також поділилися передовими практиками.

  У повідомленні з нагоди Дня моряка Генеральний секретар ММО Кітак Лім наголосив на унікальній та надзвичайно важливій роботі моряків. «Як і інші ключові працівники, мореплавці перебувають на передовій у цій глобальній боротьбі. Вони заслуговують на нашу подяку. Але вони також потребують і заслуговують швидких і рішучих гуманітарних дій з боку урядів усіх країн не лише під час пандемії, але й повсякчас», – сказав пан Лім.

  Модератором вебінару виступив директор департаменту з правових питань та зовнішніх зв'язків Міжнародної морської організації Фредерік Дж. Кенні.

  Учасники онлайн-зустрічі мали змогу поставити свої запитання під час проведення вебінару, скориставшись спеціальною функцією на платформі заходу.