Загальна інформація

далі >>>

Курсант Морського коледжу ХДМА посів І місце у змаганнях за Кубок України з бойового самбо

У місті Одеса 5–6 вересня 2020 року проходив Кубок Україниз бойового самбо серед юнаків та юніорів.

Бойове самбо ще в 30-х роках ХХ століття набуло широкого поширення для підготовки людей, які несуть службу в силових структурах. Воно поєднує в собі безліч ударів і прийомів, що робить його схожим на східні єдиноборства з тією відмінністю, що самбо – це наше національне бойове мистецтво.

Цього року на турнір з’їхалося понад 350 учасників із 21 регіону нашої держави. Курсант МК ХДМА Олег Третьяков (К–232 група), здобувши перемогу у трьох поєдинках, виборов перше місце у ваговій категорії +87 кг.

Блискучий виступ Олега Третьякова на змаганнях – це результат сумлінної роботи спортсмена, таланту його тренера, організаційних зусиль представників Федерації бойового самбо України, а також підтримки вболівальників – колективу Морського коледжу ХДМА. За плечима юнака численні спортивні перемоги на національному й міжнародному рівнях. Але щоденні виснажливі тренування не заважають йому добре навчатися. Олег наполегливо оволодіває професією і мріє про море.

Вітаємо чемпіона із перемогою та бажаємо здійснення найсміливіших задумів!