Загальна інформація

далі >>>

Вручення ноутбуків

  У минуле пішла система освіти, коли студент набирався інформації за партою, а вже потім замислювався, що з цього багажу йому знадобиться під час роботи, а колеги радили якомога скоріше забути все, чому навчали у виші. Темп життя змінився, і зараз роботодавці не чекатимуть готовності вчорашнього студента до трудових звершень, їм потрібна ефективна праця одразу,  без довгої адаптації. 

  Керівництво Херсонської державної морської академії своєчасно усвідомило, що  найкращим способом подолання цієї проблеми  є  соціальне партнерство закладу освіти й підприємства-роботодавця.  Стратегічний партнер академії — крюїнгова компанія «Marlow Navigation» — щороку відбирає кращих курсантів академії та Морського коледжу для проходження плавальної практики з  подальшим працевлаштуванням, а  цього року потурбувалася і про те, щоб підтримати кращих абітурієнтів.

  Одноразові стипендії від компанії отримають найбільш мотивовані для навчання і роботи на морському транспорті вступники. Стипендії будуть спрямовані на часткове покриття вартості контрактного навчання в академії на першому курсі. Дванадцять стипендій по одній тисячі американських доларів кожна отримають судноводії, п’ять — механіки і ще три — електромеханіки. 

  Керівництво «Marlow Navigation» розглядає цей проєкт як інвестицію в людський капітал, адже вступник, готовий навчатися за контрактом, уже цим доводить свою зацікавленість в оволодінні професією. До того ж стипендії призначатимуть тим, хто має достатню підготовку. Відкриті рейтингові списки дозволять усім охочим слідкувати за процесом визначення стипендіатів.

 Сподіваємося, що випускники шкіл, які вирішили присвятити своє життя флоту  і обрали важку, але цікаву і незвичайну долю морських фахівців,  стануть кращими вихованцями Херсонської державної морської академії, а згодом — гордістю світової морської індустрії.