Книга – важливе джерело інформації для пізнання та вивчення світу

  Бібліотекарі Морського коледжу Херсонської державної морської академії 10–17 вересня 2020 року провели для першокурсників екскурсії бібліотекою, а для курсантів і студентів відділення загальноосвітньої підготовки – бібліотечні уроки. Усі заходи відбувалися з урахуванням протиепідемічних вимог і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

  Співробітники книгозбірні приділили значну увагу розмаїттю книжкового фонду й матеріальній відповідальності за недбале збереження книг, оскільки книга має не лише духовну цінність, але й ціну у грошовому еквіваленті. Вихованцям закладу повідомили про можливість завантажувати електронні версії підручників на сайті Міністерства освіти і науки України.

  Сучасний підручник виконує освітню, розвивальну, виховну й дослідницьку функції. Важливість роботи з книгою значно зросла в умовах дистанційного та змішаного навчання, адже підручник знайомить зі змістом навчальної дисципліни, допомагає засвоїти інформацію, активізує самостійну діяльність та сприяє формуванню ключових компетентностей.