Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонську державну морську академію відвідав Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Купрій В. М.

   12 травня 2017 року на запрошення курсантського, студентського й учнівського колективів Херсонську державну морську академію відвідав Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльностіКупрій Віталій Миколайович.

   Відповідно до рішення звітно-виборчої студентської конференції, було надіслано листи з проханням особисто відвідати один із найкращих закладів України й об’єктивно оцінити освітню та господарсько-фінансову діяльність Херсонської державної морської академії Голові Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Денісовій Л. Л., Голові Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Соболєву Є. В., Голові Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Князевичу Р. П., Голові Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіну А. А.,виконуючому обов’язки Голови Комітету ВРУ з питань науки і освіти Співаковському О. В. та ін.

   Такі ж листи були направлені авторам звернень до вищестоящих органів щодо перевірки рівня підготовки випускників ХДМА Голові НГПО «Соціал-демократична партія» Жело Д. В. і Першому заступнику Голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Капліну С. М.

   Першим на запрошення курсантів відгукнувся заступник Голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Купрій Віталій Миколайович. Віноглянув найсучаснішу навчально-тренажерну базу академії, ознайомився з умовами навчання та програмамипідготовки моряків у Херсонській державній морській академії. За словами Віталія Миколайовича, матеріально-технічна база і рівень підготовки фахівців морської галузі в Херсонській державній морській академії, безсумнівно, є найкращими в Україні. «Ваші спеціалісти, дійсно, конкурентоспроможні на національному та міжнародному ринках праці. Беззаперечним аргументом цього є стабільна співпраця з найбільшими судноплавними і крюїнговими компаніями та залучення інвестицій для інноваційного розвитку академії».

  Візит шановного гостя завершився засіданням Вченої ради, під час якого представники професорсько-викладацького складу та курсанти академії звернулися до Народного депутата з проханням особисто розглянути безпідставні скарги, які надходять на адресу органів влади, правоохоронних органів та ведуть до постійних і позапланових перевірок контролюючими та правоохоронними органами України. Усі звернення розглядалися на засіданнях Студентської ради ХДМА.

  Компетентними органами не встановлено у діях керівництва академії будь-яких порушень, за які передбачено адміністративну, кримінальну відповідальність або ту, що містить ознаки корупційних порушень.

  У свою чергу, Народний депутат України Купрій В. М. пообіцяв професорсько-викладацькому та студентському складу ХДМА порушити питання щодо справедливої та об’єктивної оцінки діяльності Херсонської державної морської академії на найвищому державному рівні.

   Актив ХДМА висловлює вдячність Купрію Віталію Миколайовичу за увагу, проявлену до колективу навчального закладу.