Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Команда Морського коледжу ХДМА посіла І місце в обласній Універсіаді з легкої атлетики!

27 квітня 2017 року на стадіоні «Кристал» у змагання з легкої атлетики серед команд вищих навчальних закладів I–IІ рівнів акредитації за Програмою XIII обласної Універсіади 2016–2017 навчального року команда Морського коледжу ХДМА посіла I місце і була нагороджена Грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В особистому заліку відзначилися наступні курсанти та студенти Морського коледжу ХДМА:

•  Віталій АнгеловIII місце (біг на 400 м);
  •  Ілля АкацатовIII місце (біг на 800 м).

До складу збірної команди МК ХДМА також увійшли Артем Д’яконець (К115 гр.) і Станіслав Кебаб (К333-МЕО гр.).

Команду Морського коледжу ХДМА до змагань підготували викладачі фізичного виховання Бондар Денис Валерійович, Крамінський Андрій Іванович, Мальчик Сергій Вікторович.

Вітаємо переможців і призерів змагань! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та спортивній діяльності!