Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонська державна морська академія взяла участь у Міжнародному форумі «Освіта, підготовка і працевлаштування моряків»

    20–21 квітня 2017 року в м. Одеса відбувся Міжнародний форум «Освіта, підготовка і працевлаштування моряків».

   Організаторами заходу виступили Національний університет «Одеська морська академія» та виставковий центр «Одеський дім» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства інфраструктури України.

  Традиційно форум проводився на Одеському морському вокзалі під гаслом «Партнерство заради прогресу».

  Освітні та наукові досягнення Херсонської державної морської академії і Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру при ХДМА презентували проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА Бень А. П., начальник відділу організації практики, дипломування та працевлаштування ХДМА Соловей О. С., директор ХМСТЦ ХДМА Дудченко С. В. спільно з крюїнговою компанією «Марлоу Навігейшн Україна».

  У роботі форуму взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Ковтунець В. В., начальник відділу університетської освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Рибалко А. В., заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті Петренко Д. С. і представники Міністерства інфраструктури України таморських навчальних закладів нашої країни.

  На захід прибули понад 70 делегацій із 20-ти країн світу – представники міжнародних морських організацій, асоціацій, адміністрацій і найпотужніших у світі судноплавних компаній та  крюїнгових агенцій.

  У рамках форуму обговорювалися теми глобального судноплавства і ситуація на ринку морських трудових ресурсів; права моряків та людський фактор у судноплавстві; упровадження Конвенції про працю в морське судноплавство MLC 2006; управління людськими ресурсами на борту судна й на березі; морська освіта, практичне навчання, сертифікація моряків та інші важливі питання морської галузі.

  Приємно відзначити, що міжнародні судноплавні компанії та крюїнгові агенції зацікавлені у співпраці саме з Херсонською державною морською академією.