Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Херсонській державній морській академії проведено тематичний тиждень з охорони праці

   Щороку 28 квітня ми відзначаємо Всесвітній день охорони праці. З нагоди цього свята та на підтримку ініціативи Міжнародної організації праці в ХДМА з 24 по 28 квітня 2017 року  за розпорядженням ректора було проведено тематичний тиждень з охорони праці.

  У його рамках у гуртожитках №1 «Екіпаж» та №2 перевірено стан пожежної безпеки, електробезпеки та санітарії і вжито необхідних заходів для попередження порушень нормативів безпеки та гігієни праці на робочих місцях.

  На факультетах ХДМА, на відділеннях МК ХДМА та в ПМЛ ХДМА проведено бесіди з учасниками навчально-виховного процесу і співробітниками на тему: «Збереження життя та здоров'я курсантів, студентів, учнів і співробітників у процесі трудової діяльності та під час навчально-виховного процесу. Мінімізація ризиків виникнення нещасних випадків».

   Відділ охорони праці провів спільну нараду з профспілковим комітетом ХДМА щодо шляхів удосконалення триступеневого адміністративно-громадського контролю за дотриманням охорони праці і БЖД в академії та її структурних підрозділах.

  Для ознайомлення усіх бажаючих з навчально-науковою, методичною літературою і періодичними виданнями з охорони праці в бібліотеці ХДМА було відкрито тематичну виставку.

  За активну участь, ініціативу у проведенні заходів щодо підвищення рівня безпеки й поліпшення умов праці та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці за наказом ректора були відзначені співробітники академії та її структурних підрозділів: інженер з охорони праці ПМЛ ХДМАБалабанова К. В., провідний фахівець відділу охорони праці ХДМАБерезняк О. М., начальник редакційно-видавничого відділу ХДМАВрублевський Р. Є., завідувач СБВ МК ХДМА Буханіста М. В., завідувач СВВ МК ХДМАЛевківський Р. М., завідувач навчальної лабораторії Гарболінська О. І. завідувач навчальної лабораторіїШвець В. М., майстер ВН ПМЛ ХДМАДоронін М. В., викладач ПМЛ ХДМА Левшенок С. В.

   У 2017 році, згідно з рекомендацією Міжнародної організації праці, Україна відзначала цю дату під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

  Пам’ятаймо, дотримання законодавства у сфері охорони праці є запорукою збереження найціннішого – людського життя і здоров’я.