Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант Херсонської державної морської академії Зоуркані Абдолмоаз став лауреатом конкурсу «Битва талантів»

   04 травня 2017 року відбувся фінал щорічного міського конкурсу студентської молоді «Битва талантів». Палац молоді і студентів зібрав у своїх стінах найкреативніших та найталановитіших представників учнівської та студентської молоді міста.

  Справжні творчі баталії розгорнулися під світлом софітів, не залишаючи байдужим жодного глядача, кожний із яких щиро переживав і вболівав за свого представника. Хвилювання херсонців були цілком доречні, адже виділити безумовного лідера було надзвичайно складно.

  Близько 100-а представників із ВНЗ Херсонської області взяли участь у відборі, але у фінал потрапили тільки найкращі.

  Не залишилася осторонь такого грандіозного талант-шоу і Херсонська державна морська академія. На цьому конкурсі талантів академію представлявЗоуркані Абдолмоаз, курсант 116 гр. факультету судноводіння, зі своєю національною лівійською піснею.

  Проникливе виконання музичного твору нікого не залишило байдужим.

  За висновками компетентного журі Зоуркані був нагороджений дипломом лауреата та цінним подарунком.

  Підготували вокальний номер художній керівник студентського клубу ХДМА Тендітна Анастасія Володимирівна і фахівець ІІ категорії відділу виховної роботи Кудряшова Ірина Олександрівна.

  Вітаємо нашого талановитого курсанта та бажаємо йому нових незабутніх творчих конкурсів!