Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА посіли І місце у змаганнях із пляжного волейболу

  Спорт уже давно став невід’ємною частиною життя юнаків і дівчат Херсонщини. Тож і не дивно, що саме на території південного регіону відбувається дуже велика кількість різноманітних спортивних заходів.

   Так, 11 травня 2017 року у м. Херсоні, на волейбольних майданчиках, розташованих на Херсонському міському пляжі «Гідропарк», були проведені змагання з пляжного волейболу серед коледжів і технікумів за програмою ХІІІ обласної Універсіади 2016–2017 навчального року, в яких взяли участь команди ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

  Морський коледж ХДМА на спортивному турнірі представляла команда курсантів у складі Коротаєва Нікіти (К115 гр.) та Олефіренка Антона (К214гр.), які посіли І загальнокомандне місце.

  Для Херсонської державної морської академії кожна перемога наших юнаків (а їхня кількість щороку збільшується!) – це гордість і стимул рухатися вперед, до нових перемог.

   Підготували команду керівники спортивної секції з пляжного волейболу, викладачі МК ХДМА Сапронов Станіслав Євгенович та  Мальчик Сергій Вікторович.

  Щиро вітаємо юнаків із перемогою і бажаємо їм нових спортивних трофеїв!