Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь у змаганнях із пляжного волейболу

  Спортивне життя сонячного таврійського краю завжди вражає своїми здобутками і розмаїттям.

   12 травня 2017 року на волейбольних майданчиках м. Херсона, розташованих на Херсонському міському пляжі «Гідропарк», відбулися змагання із пляжного волейболу серед команд юнаків і дівчат вищих навчальних закладів III–ІVрівнів акредитації за Програмою XIIIобласної Універсіади 2016–2017 навчального року.

   Активну участь у літньому спортивному турнірі взяла ХДМА.

   Команда Херсонської державної морської академії у складі   Максима Колесника(143 гр.), В'ячеслава Козловця(211 гр.) та Віктора Куца (211 гр.) гідно виступила, проте не змогла завоювати місце на п’єдесталі.

  Наші курсанти не засмутилися, бо найважливіше – не перемога, а бажання достойно представити свій навчальний заклад і себе особисто.

  Організували та провели турнір із пляжного волейболу старші викладачі кафедри фізичного виховання Юськів Сергій Миколайович і Саратовський Олександр Вікторович.

  Щиро вітаємо учасників змагань і бажаємо, щоб їхнє спортивне життя завжди було яскравим і насиченим!