Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Спеціалісти Херсонського міського центру планування сім’ї зустрілися з курсантами ХДМА

  10 травня 2017 року, напередодні Міжнародного дня сім’ї, у ХДМА відбулася зустріч курсантів І курсу з працівниками Херсонського міського центру планування сім’ї та репродукції людини.

 Лікар-андрологДуменко Оксана Миколаївна у доброзичливій і невимушеній атмосфері розповіла юнакам про важливість репродуктивного здоров’я, причини й наслідки його порушення. Кожна людина для себе особисто та для створення здорової сім’ї у майбутньому повинна дбати про своє фізичне і духовне здоров’я, бути відповідальною у стосунках із партнером.

  Для учасників заходу такі зустрічі є дуже важливими, бо саме під час них можна не лише отримати корисну та достовірну інформацію, а й знайти відповіді на свої особисті запитання.

  Тема репродуктивного здоров’я на сьогодні перебуває у центрі уваги лікарів, психологів і соціологів.

  З практичними порадами перед курсантами виступила психолог Херсонського міського центру планування сім’ї та репродукції людини Лук’яненко Ірина Михайлівна. Вона розповіла про те, що міжособистісні стосунки – це передумова формування загальнолюдських цінностей і підґрунтя для створення у майбутньому повноцінної сім’ї.

  Молоді люди з цікавістю сприймали й інформацію про особливості психологічних етапів, відповідальне ставлення до вибору партнера, небезпеку прийняття важливих рішень у період «рожевих окулярів» та умови, в яких формується сімейна вірність.

  Захід інформаційно-пізнавального характеру є безцінною допомогою для побудови гармонійних стосунків і створення міцної щасливої сім’ї.