Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Вітаємо випускників Херсонської державної морської академії із врученням дипломів бакалавра!

  30 червня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам факультетів судноводіння та суднової енергетики заочної форми навчання.

  Цього дня путівку у самостійне життя отримали 102 випускники факультету судноводіння й 85 – факультету суднової енергетики.

  Наказ про вручення дипломів бакалавра Херсонської державної морської академії зачитав начальник відділу заочного та дистанційного навчання Лісовой Сергій Юрійович. Усім випускникам він побажав вдалого морського старту, швидкого кар’єрного зростання і порадив у будь-якій життєвій ситуації керуватися мудрими настановами викладачів ХДМА.

  Від імені професорсько-викладацького складу зі словами привітання та настанови звернулися до випускників заступник завідувача кафедри транспортних технологій Акімов Олександр Вікторович і старший викладач кафедри судноводіння та безпеки життєдіяльності на морі, капітан далекого плавання Маменко Павло Петрович. Вонипобажали випускникам вдало розпочати свою професійну кар’єрута продовжувати здобувати вищу освіту в найкращому морському закладі України.

  Випускник факультету судноводіння Микита Хомуха від імені дипломованих морських фахівців подякував командуванню, професорсько-викладацькому складу ХДМА за якісну теоретичну й практичну підготовку, а своїм рідним і друзям – за надійне плече.

  Бажаємо всім випускникам попутного вітру та вдалих контрактів!