Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Морському коледжі ХДМА вручено дипломи молодшого спеціаліста

30 червня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста курсантам судноводійного, судномеханічного та електромеханічного відділеннь.

  На церемонії були присутні представники адміністрації Херсонської державної морської академії, викладачі та батьки курсантів.

  Цього дня диплом молодшого спеціаліста отримали 406 випускників: 187 – судноводійного відділення, 134 – судномеханічного відділення і 85 – електромеханічного відділення.

  Відкрив урочисті збори начальник МК ХДМА Гусєв Віктор Миколайович. Він побажав усім випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому, продовжувати здобувати вищу освіту навчання в академії та гідно працевлаштуватися.

  Наказ про вручення дипломів молодшого спеціаліста Морського коледжу ХДМА зачитала перший заступник начальника МК ХДМА Карплюк Ірина Володимирівна. Наприкінці виступу вона побажала дипломованим морським спеціалістам успішного кар’єрного зростання і професіоналізму.

  Із вітальним словом до випускників звернулися мами Кравченко Ольга Пилипівна, Елізарова Тетяна Северинівна, Золотенкова Юлія Петрівна. Вони побажали юнакам творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, та найголовніше – ніколи не забувати та гордо нести звання випускника Морського коледжу Херсонської державної морської академії .

  Курсанти-випускники МК ХДМА Єгор Курсанов (К146 гр.), Олександр Кириченко (К241 гр.) й Андрій Штельмах (К341 гр.) щиро подякували викладацькому складунавчального закладу за якісну теоретичну та практичну підготовку.

  Зі словами любові та вдячності звернулися вони й до найрідніших людей – своїх батьків.

  Побажаємо і ми нашим випускникам доброї дороги у професійному житті та міцного здоров’я!