Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Підписано Угоду про партнерство і співпрацю між ХДМА та Університетом науки й технологій Цзянсу (КНР)

           Розвиток міжнародного партнерства і співпраці  є пріоритетним напрямом освітньо-наукової діяльності Херсонської державної морської академії.

            Із 05 по 06 липня 2017 року  в м. Цзянсу (Китайська Народна Республіка) відбувся Форум з питань співробітництва провідних університетів та організацій України і Китаю.

            Захід було організовано за ініціативи Китайсько-українського міжнародного центру обміну технологіями з морського проектування і океанотехніки, у створенні якого взяли участь сім навчальних закладів з України та Китаю, зокрема й Херсонська державна морська академія.

            На сьогодні це найуспішніший  заклад по обміну технологіями у морській сфері.

            Херсонську державну морську академію на міжнародному Форумі представляв проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА Бень Андрій Павлович.

            У рамках заходу була проведена виставка, де всі учасники мали можливість презентувати наукові розробки та дослідження своїх навчальних закладів у сфері морського проектування й океанотехніки. З доповіддю про наукову діяльність ХДМА у сфері сучасних технологій морської галузі виступив і Андрій Павлович.

            Найбільшим досягненням нашого навчального закладу на міжнародному Форумі стало підписання Угоди про партнерство і співпрацю між Херсонською державною морською академією та Університетом науки й технологій Цзянсу (КНР).

            За цим договором ХДМА та Університет науки й технологій Цзянсу будуть брати участь у спільних інноваційних і наукових проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем у галузі морського транспорту та трансферу технологій у суднобудуванні й океанотехніки КНР та України.

            Розвиток українсько-китайського співробітництва для Херсонської державної морської академії – це ще один важливий вектор у розширенні географії міжнародного ділового партнерства.