Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонську державну морську академію відвідали військові аташе

18 липня 2017 року до Херсонської державної морської академії завітали 17 представників Київської асоціації військових аташе з 10-ти країн світу.

  Ректор ХДМА Ходаковський Володимир Федорович розпочав зустріч із ознайомленням з історією, структурою академії, її системою організації навчально-освітнього процесу та якісним рівнем підготовки майбутніх морських фахівців. Він зауважив, що наш навчальний заклад уже багато років співпрацює з найбільшими крюїнговими та судноплавними компаніями «MarlowNavigation», «ColumbiaShipmanagementLtd.» тощо.

  Ректор презентував гостям навчально-тренажерну базу академії та Херсонський морський спеціалізований тренажерний центр при ХДМА.

  Своїми позитивними враженнями про наш навчальний заклад поділилися аташе з питань оборони Республіки Австрія Еріх Сімбургер та військово-морський аташе Сполучених Штатів Америки Шон Квін. У своєму інтерв’ю полковник Еріх Сімбургервисловив приємне враження від високого рівня підготовки українських моряків, що відповідає світовому ринку праці.

  Капітан ІІ рангу Шон Квін, звернув увагу на високий професіоналізм викладачів англійської мови. На його думку навчання англійської мови протягом двох годин на день – достатня кількість часу, щоб не тільки опанувати мову, а й отримати роботу в гідних компаніях міжнародного рівня.  

  Аташе з питань оборони Німеччини, президент Асоціації військових аташе, полковник Норберт Гесс подякував керівництву академії за змістовну презентацію навчально-тренажерної бази академії. На згадку про зустріч ректору ХДМА Ходаковському В. Ф. було вручено пам’ятну табличку Асоціації.

  Норберт Гесс зауважив, що Херсонська державна академія на чолі з професором Володимиром Ходаковським має високий потенціал у наданні якісної морської освіти. Наприкінці зустрічі він зазначив: «Інвестуючи в молодь і в майбутнє, Ви здатні змінити світ на краще».