Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Візит представників судноплавної компанії «Vroon Offshore» та компанії «Rina Academy» до ХДМА

   Із метою ознайомлення з навчально-тренажерною базою Херсонської державної морської академії для подальшої співпраці 1 серпня 2017 року до навчального закладу з робочим візитом прибули представники крюїнгової та судноплавної компаній у складі: менеджера з флоту компанії «VroonOffshore» Крістіано Ваттуоне, менеджера з кадрів компанії «VroonOffshore» Джуліо Торре, менеджера з підготовки морських кадрів компанії«RinaAcademy» Алессандро Мура та директора компанії «MarineAgencyKherson» Солохіної Ольги Юріївни.

  Під час зустрічі ректор ХДМА, професор Ходаковський Володимир Федорович ознайомив гостей з основними напрямами діяльності академії та перевагами впровадження компетентнісного підходу в організації навчально-виховного процесу майбутніх морських фахівців.

  Зустріч розпочалася з огляду найсучаснішої навчально-тренажерної бази академії та Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру при ХДМА, завдяки яким курсанти та студенти набувають необхідних практичних навичок на морі. Представники компаній відвідали тренажери «Heavy Lift Simulator», «Кріплення контейнерів», «Навігаційний ходовий місток», «Протипожежний полігон» тощо.

  Наприкінці зустрічі представники компаній «VroonOffshore» і «RinaAcademy» відзначили високий рівень навчально-тренажерної бази академії для підготовки майбутніх фахівців морської галузі. Вони побажали нових досягнень, розвитку і процвітання нашому навчальному закладу.