Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсант академії взяв участь у Міжнародній молодіжній конференції

  Із 07–08 вересня 2017 року  на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбулася Міжнародна молодіжна конференція з розвитку лідерських якостей.

  Від Херсонської державної морської академії у роботі конференції взяв участь курсант 111сп групи факультету судноводіння Сергій Котляров.

  Метою зазначеного заходу був обмін досвідом між соціально активною молоддю різних регіонів України та іноземними студентами, а також набуття лідерських навичок, необхідних для організації роботи студентського самоврядування.

  Сергій Котляров у ході конференції взяв участь у тренінгах із ораторського мистецтва, отримав навички роботи в команді та розробки соціальних проектів, моделюванні ситуацій з досвіду студентського самоврядування.