Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Тренування з цивільного захисту в Херсонській державній морській академії

   Згідно з планом підготовки з цивільного захисту на 2017 рік  26 вересня  в Херсонській державній морській академії було проведено об’єктове тренування, яке передбачало відпрацювання порядку дій учасників навчально-виховного процесу при загрозі виникнення техногенної надзвичайної ситуації (НС).

  Планувалося перевірити дієвість існуючого плану реагування на НС у ХДМА та з’ясувати, наскільки правильно будуть діяти співробітники й курсанти у такому випадку, і на цій основі висунути необхідні пропозиції.

  Згідно із задумом організаторів тренування, у навчальному корпусі № 3 виникла аварійна ситуація у газовій котельні та спрацювала сигналізація про загазованість.

   Після оповіщення керівного складу про загрозу виникнення надзвичайної ситуації в НК №3, про це проінформували ДСНС, аварійну службу «Херсонгазу» та службу екстреної медичної допомоги (умовно). Керівник тренування поставив завдання організувати евакуацію учасників навчально-виховного процесу, які знаходяться в корпусі № 3. Відповідні завдання отримали командири ланок оповіщення та зв’язку, охорони громадського порядку та санітарної ланки.

  Тренування було проведено належним чином завдяки професійним, оперативним і злагодженим діям усіх його учасників, особливо командира санітарної ланки Михайлик Л. В.

  Мета тренування була повністю досягнута, а його організацію та проведення, за спільним рішенням керівництва тренування і представників НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області, оцінено на «відмінно».