Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Херсонської державної морської академії взяли участь в інтерактивній лекції

  Дисципліна є запорукою успішного навчання у Херсонській державній морській академії. Неабияке значення має вона і у всіх інших сферах людського життя. Саме свідомій дисципліні була присвячена інтерактивна лекція в Екіпажі ХДМА, яка відбулася 20 вересня 2017 року. У ній взяли участь курсанти першого курсу, з якими спілкувалися практичний психолог академії Соцька Марія Володимирівна та співробітниця Херсонського обласного центру «Успішна жінка» Геращенко Іраїда Ігорівна.

  Епіграфом зустрічі став влучний вислів Джона Максвела «Дисципліна – це рішення робити те, чого дуже не хочеться робити, щоб досягти того, чого дуже хочеться досягти».

  Курсанти дізналися про особливості навчально-виховного процесу в академії, отримали детальні рекомендації щодо організації власної навчальної діяльності.

  Учасники зустрічі самі визначили, що дисципліна у поведінці означає наступне: охайний зовнішній вигляд, чітка мова, дотримання регламенту життя академії та контроль власної поведінки у громадських місцях; дисципліна у навчальній діяльності (відвідування лекцій, своєчасна здача самостійних завдань, оформлення конспектів, виявлення інтересу до навчання). Особливу увагу в ході зустрічі було приділено дисципліні у взаємостосунках, яка передбачає дотримання правил корпоративної етики, а також чесність і відповідальність не тільки з викладачами, однокурсниками, а й з близькими та коханими людьми.

  Саме про взаємовідносини з коханими говорила Іраїда Геращенко. Вона розповіла курсантам про особливості цих стосунків, планування майбутньої сім’ї, відповідальність за власне репродуктивне здоров’я та здоров’я своїх близьких. Наприкінці зустрічі курсанти отримали літературу з актуальних питань збереження здоров’я.