Загальна інформація

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Олімпійський тиждень у Херсонській державній морській академії

Із 19 по 26 вересня 2017 року в Херсонській державній морській академії пройшов Олімпійський тиждень, у рамках якого відбулася зустріч курсантів факультету суднової енергетики з майстром спорту України з тайського боксу, чемпіоном Європи та світу Владиславом Микитасем. У ході цієї зустрічі в спортивному залі проходила фотовиставка «Олімпійські ігри», «Олімпійські чемпіони України».

Наприкінці тижня відбулися командні змагання з настільного тенісу між навчальними закладами м. Херсона, які готують морських фахівців. За перше місце змагалися 5 команд: команда Херсонської державної морської академії, команда Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. Макарова, 2 команди Морського коледжу ХДМА та команда Професійно-морського ліцею ХДМА.

Усі учасники показали високий рівень підготовки та волю до перемоги. Переможцем змагань стала команда Морського коледжу ХДМА у складі курсантів Едуарда Морозова (К232 гр.) і Дмитра Баранова (К332 гр.), ІІ місце посіла друга команда МК ХДМА у складі курсантів Тараса Петрука (К313 гр.) і Нікіти Менисенка (К123 гр.), ІІІ місце посіла команда Херсонської державної морської академії у складі курсантів Івана Гусінцева (151М гр.) і Максима Чайковського (311 гр.).

Вітаємо переможців та призерів змагань із настільного тенісу. Бажаємо нових перемог і звершень!