Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Херсонщина святкує День працівників освіти

27 вересня 2017 року в кіноконцертному залі «Ювілейний» відбувся урочистий захід, присвячений Дню учителя. Освітян привітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Гордєєв, який запевнив їх: «Ми зробимо все, щоб наша область була самодостатньою, щоб вона мала необхідну інфраструктуру, – все, щоб ви могли виховувати і навчати еліту України».

  Народний депутат України, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Володимирович Співаковський у своєму виступі зазначив: «Освітній простір – це простір майбутнього. Тільки від учителя залежить, як відбуватиметься та чи інша реформа. Ми, народні депутати, будемо завжди на боці вчителів, бо ми розуміємо ваш вплив на те, що відбувається в нашій країні». Погодився з ним і начальник Управління освіти і науки ХОДА Євген Анатолійович Криницький: «Від вашої праці залежить майбутнє всієї країни».

  Приємно, що сумлінна та плідна праця науково-педагогічних працівників Херсонської державної морської академії не залишилася без уваги керівництва області. У цей святковий день завідувач кафедри англійської мови з підготовки морських фахівців за скороченою програмою навчання ХДМА, кандидат педагогічних наук Іван Михайлович Рябуха отримав щорічну одноразову стипендію Херсонської обласної державної адміністрації як кращий педагогічний працівник у галузі вищої освіти. Завдяки всебічній обізнаності та професійній майстерності, працелюбності і тактовності Іван Михайлович завоював повагу колег, курсантів і керівництва закладу, тому його визнання як найкращого фахівця на обласному рівні стало ще одним приводом для щирої радості усього колективу академії.

  Вітаємо всіх викладачів ХДМА з професійним святом. Бажаємо їм міцного здоров’я, добробуту, сил і натхнення!