Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Музей морської освіти України Херсонської державної морської академії – від історії до сьогодення

  Стати курсантом Херсонської державної морської академії мріють багато юнаків.

  Цього навчального року когорту майбутніх моряків поповнили понад 1300 курсантів нового набору.

  Із метою духовного розвитку та формування громадянської свідомості у курсантів академії та її структурних підрозділів із 11 вересня по 06 жовтня 2017 року  було організовано виховним відділом ХДМА оглядові екскурсії до Музею морської освіти України Херсонської державної морської академії.

  Музей відвідали курсанти першого курсу факультетів судноводіння, суднової енергетики академії та Морського коледжу ХДМА.

  Провідний фахівець відділу виховної роботи ХДМА Гиніна Любов Іванівна розповіла курсантам про історію та традиції найстарішого морського навчального закладу України від Херсонського училища торговельного мореплавства до Херсонської державної морської академії.

  Шлях зростання херсонського морського навчального – це 14 реорганізацій, дві світові війни, політичні потрясіння, 183 роки безперервної роботи та більше 50-ти тисяч випускників.

  Курсанти пишаються тим, що стали членами великої, дружньої морської родини.