Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА перемогли у змаганнях із настільного тенісу

  Усім відомо, що заняття спортом зміцнюють здоров’я, виховують моральні якості, посилюють жагу до самовдосконалення, а наполегливість і цілеспрямованість на шляху оволодіння спортивною майстерністю дають людині можливість відчути  щастя перемоги.

  4 жовтня 2017 року в спортивній залі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед команд юнаків вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017–2018 навчального року. Команда курсантів Морського коледжу ХДМА у складі Едуарда Морозова (К232 гр.) та Дмитра Баранова (К332 гр.) виборола I загальнокомандне місце і була нагороджена грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  Збірну команду готував до змагань викладач фізичного виховання Морського коледжу ХДМА Боков Олег Ігорович.

  Вітаємо спортсменів та їх наставника з перемогою і бажаємо нових визначних звершень у спорті!