Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Книжковий Гольфстрім

  У бібліотеці Морського коледжу Херсонської державної морської академії 4–5 жовтня 2017 року  відбулася книжкова виставка «Морські атласи, карти, лоції та довідники: від ретро до найсучасніших», яку підготували провідний бібліограф Ірина Всеволодівна Мосейчук і бібліотекар Ніна Андріївна Галузинська.

  Відвідувачі отримали можливість дізнатися про історію виникнення карт, ознайомитися з літературою, присвяченою морським шляхам і картографічному забезпеченню мореплавства, побачити таблиці морських відстаней і лоції.

  Завідувач бібліотеки Ганна Іванівна Прокопчук продемонструвала курсантам електронну версію посібника ECDIS(Електронна картографічна навігаційно-інформаційна система) та ознайомила їх зі статтею в газеті «Морська правда», автор якої шкодує про те, що у найближчому майбутньому кадети взагалі не знатимуть, що таке паперова карта.

  До уваги курсантів судномеханічного відділення було представлено викладку енциклопедичних видань, фахових довідників і словників.

  Захід був підготовлений працівниками бібліотеки спільно з головою циклової комісії судноводійних дисциплін Діною Олександрівною Дудовою