Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Зустріч курсантів Морського коледжу ХДМА з літературознавцем Ярославом Голобородьком

  У День української мови та писемності, який святкується щороку 09 листопада, курсанти Морського коледжу ХДМА К221 та К126 груп зустрілися з відомим науковцем, доктором філологічних наук, професором Ярославом Голобородьком.

  Зустріч з видатним знавцем таврійської культури  організувала викладач-методист Олена Володимирівна Гаркуша, а працівники бібліотеки підготували книжкову виставку творів гостя «Літературна еліта Херсонщини: Ярослав Голобородько».

  Ярослав Юрійович зачарував слухачів щирим українським словом і зацікавив розповіддю про найвизначніші надбання сучасної  української літератури. Другокурсники невимушено спілкувалися з ученим про шляхи розвитку новітньої української поезії, слухали та читали вірші сучасних поетів Римарука І., Герасим'юка В., Федюка Т. та ін.

  Почесний гість подарував учасникам заходу на згадку свої книги, частину яких курсанти передали до бібліотеки Морського коледжу Херсонської державної морської академії.