Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулися збори наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників

  28 листопада 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулися збори наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, на яких заслуховувався  звіт ректора академії, професора Ходаковського Володимира Федоровича про роботу  в 2013–2017 роках.

  Ходаковський В.Ф. зробив акцент на досягненнях колективу академії. Очільник закладу ознайомив працівників з Концепцією розвитку академії до 2020 року, яка визначає основні напрями розбудови навчального закладу, а також окреслив шляхи її реалізації.

   Учасники зборів високо оцінили роботу В.Ф. Ходаковського та одноголосно ухвалили рішення висунути його кандидатуру в якості претендента на посаду  ректора Херсонської державної морської академії.