Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулися збори колективу Морського коледжу ХДМА

  30 листопада 2017 року ректор Херсонської державної морської академії, доктор філософії, професор Ходаковський Володимир Федорович на зборах колективу Морського коледжу ХДМА звітував про роботу в 2013-2017 роках. Уважно вислухавши доповідь керівника закладу про основні досягнення та Концепцію розвитку академії до 2020 року, присутні високо її оцінили та зробили акцент на тому, що заклад упевнено крокує шляхом процвітання завдяки таланту керівника, який зміг об’єднати колектив і спрямувати його зусилля на постійне удосконалення освітньої та наукової роботи.

  Учасники зборів одноголосно ухвалили рішення висунути кандидатуру професора Ходаковського Володимира Федоровича на посаду ректора Херсонської державної морської академії.