Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулася зустріч керівника закладу доктора філософії, професора Ходаковського Володимира Федоровича з колективом Професійно-морського ліцею ХДМА

  04 грудня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулася зустріч керівника закладу доктора філософії, професора Ходаковського Володимира Федоровича з колективом Професійно-морського ліцею ХДМА. Керівник академії звітував про роботу в 2013-2017 роках, підкреслюючи, що досягнення закладу – результат сумлінної роботи співробітників, які уміють розвиватися і досягати успіху. Також він ознайомив колег із Концепцією розвитку академії до 2020 року та шляхами її реалізації.

  Учасники зборів у своїх виступах зазначили, що стрімкий розвиток усіх структурних підрозділів академії пояснюється умінням Ходаковського В.Ф. підтримувати єдність у колективі, створювати умови для максимальної самореалізації кожного працівника, вправно розпоряджатися наявними ресурсами та налагоджувати зв'язки з партнерами. Колектив Професійно-морського ліцею ХДМА високо оцінив роботу ректора ХДМА Ходаковського В.Ф. та одноголосно ухвалив рішення висунути його кандидатуру на посаду ректора Херсонської державної морської академії.