Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

Курсанти Морського коледжу ХДМА відвідали виставку робіт художниці Галини Мангушевої

22 листопада 2017 року курсанти Морського коледжу Херсонської державної морської академії відвідали Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гончара,де відбулася святкова презентація виставки картин молодої херсонської художниці Галини Мангушевої.

  Гості виставки дізналися багато нового і цікавого про творчу манеру художниці, її викладачів і тих людей, які допомогли її становленню як майстра і особистості. Галина відкрилася для всіх як філософ і мислитель, розмірковуючи про роль мистецтва і наук у розвитку людини. У живому і безпосередньому спілкуванні курсанти Херсонської державної морської академії усвідомили, що потрібно вміти відкривати таємниці картин, адже майбутнім морякам доведеться подорожувати в різні країни, знайомитися з культурою і традиціями їх мешканців.

  Дійство було прикрашено балетною композицією, класичною поезією та грою на скрипці.