Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулася конференція курсантського, студентського та учнівського колективів ХДМА та її структурних підрозділів

  05 грудня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулася конференція курсантського, студентського та учнівського колективів ХДМА та її структурних підрозділів, на якій ректор академії, доктор філософії, професор Ходаковський Володимир Федорович звітував про роботу в 2013-2017 роках і знайомив присутніх із Концепцією розвитку академії до 2020 року.

  Учасники зборів у своїх виступах зазначили, що академія досягла значних успіхів завдяки умінню її очільника об’єднати співробітників і курсантів, виховати в них почуття обов’язку та відповідальності за спільну справу. Виступаючі підкреслили, що постійно відчувають підтримку В.Ф.Ходаковського, його щире прагнення досягати все більш визначних результатів у освітній і науковій роботі, тверду руку в тверду руку в налагоджені дисципліни. Присутні високо оцінили роботу ректора ХДМА, професора Ходаковського Володимира Федоровича, подякували йому за щоденну кропітку працю та одноголосно ухвалили рішення висунути його кандидатуру на посаду ректора Херсонської державної морської академії.