Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулася конференція профспілкової організації закладу

  06 грудня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулася конференція профспілкової організації закладу, на якій розглядалися звіт ректора, доктора філософії, професора Ходаковського Володимира Федоровича про роботу в 2013-2017 роках та звіт профспілкового комітету ХДМА за той же період, з яким присутніх ознайомив голова Профспілкової організації ХДМА Лісовий Сергій Юрійович.

  В роботі конференції взяв участь Тернавський Валерій Васильович, заступник голови профспілки робітників морського транспорту України, голова профспілки Херсонського морського торгівельного порту.  

  Учасники зборів високо оцінили роботу керівника академії Ходаковського В.Ф., який підтримує єдність у колективі, створює умови для максимального розкриття обдарувань працівників закладу, курсантів, студентів та учнів, ефективно розподіляє наявні ресурси та розвиває відносини з компаніями-партнерами. Активна і плідна робота профспілкової організації ХДМА щодо захисту інтересів працівників і вихованців академії теж була схвалена присутніми.  

  Делегати конференції одноголосно ухвалили рішення висунути кандидатуру професора Ходаковського Володимира Федоровича на претендента для участі у конкурсі на вибори ректора ХДМА.