Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

В Херсонській державній морській академії відбулася Конференція трудового колективу ХДМА

  15 грудня 2017 року в Херсонській державній морській академії відбулася Конференція трудового колективу ХДМА, на якій розглядався звіт ректора, доктора філософії, професора Ходаковського Володимира Федоровича про роботу за 2013-2017 роки, висувався претендент для участі у виборах ректора ХДМА та розглядався порядок участі колективу ХДМА та її структурних підрозділів у виборах ректора.

  На зборах були присутні лише наступні почесні гості директор з навчання компанії «Марлоу Навігейшн» Йорн Клодіус, менеджер з навчання кадрів компанії «Марлоу Навігейшн» Мартін Банков, генеральний директор компанії «Марлоу Навігейшн Україна» Езрі Борис Михайлович, перший заступник Голови ПРМТУ Григорюк Олег Ігорович, начальник Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Яблуновський Анатолій Миколайович та заступник Голови ПРМТУ, Голова профспілки робітників Херсонського морського порту, член наглядової ради ЗХДМА Тернавський Валерій Васильович, та інші.  

  Ректор ХДМА, професор Ходаковський В.Ф. у своїй доповіді підкреслив, що надбання академії – це результат злагодженої та відданої праці всього колективу і закликав рухатися далі шляхом процвітання, спираючись на здобутки та досягнення, разом зі світовою морською спільнотою.  

  Учасники зборів високо оцінили роботу Ходаковського В.Ф. та погодились із тим, що академія має такі досягнення, тому що його очолює ефективний керівник. Зокрема директор з навчання компанії «Марлоу Навігейшн» Йорн Клодіус у своєму виступі зазначив: «Минулі роки були безперервною історією успіху в сфері підготовки та розвитку морських фахівців як для ХДМА, так і для «Марлоу Навігейшн». Особливо для багатьох херсонських курсантів, які навчалися для того, щоб бути морськими фахівцями. Такий розвиток не був би можливий без далекоглядності і відданості своїй справі ректора ХДМА Ходаковського В.Ф., без його креативності та створеної ним ефективної системи управління».  

  Конференція одноголосно ухвалила рішення висунути кандидатуру професора Ходаковського Володимира Федоровича в якості претендента для участі у конкурсі на вибори ректора Херсонської державної морської академії.