Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

У Морському коледжі ХДМА пройшов Тиждень англійської мови

Із 27 листопада по 01 грудня 2017 року на судноводійному відділенні Морського коледжу Херсонської державної морської академії пройшов Тиждень англійської мови, у програмі якого було проведено чимало навчально-виховних позакласних заходів.

29 листопада 2017 року серед курсантів І курсу було проведено інтелектуальну гру-квест «Treasure Hunting». Команди К111, К112, К113, К114, К115 і К116 груп виконували різнотипні завдання англійською мовою. Метою заходу було сприяння розвитку творчих здібностей курсантів та підвищення їх інтересу до вивчення англійської мови. Організаторами цього конкурсу стали викладачі англійської мови Морського коледжу ХДМА Лазарєва Галина Валеріївна, Нямцу Анна Олександрівна та Сухенко Катерина Юріївна.

  Найкращими у конкурсі стали такі команди: І місце – К111 гр., ІІ місце – К112 гр., ІІІ місце – К115 гр.

  Під керівництвом викладача англійської мови Морського коледжу ХДМА Петрушенко Олени Вікторівни курсанти І курсу проявили креативність і творчий підхід у фотоконкурсі стінгазет «I am a first year cadet». І місце у ньому посіли курсанти К111-ї групи.

  Серед курсантів ІІ курсу було проведено конкурс стінгазет «Maritime pollution», який організувала викладач англійської мови Морського коледжу ХДМА Кравченко Дар’я Олексіївна.

  За результатами проведеного конкурсу було визначено переможців: І місце посіла команда К123 гр., ІІ місце – К122 гр., на ІІІ місці – К121 гр.

  Курсанти ІІІ курсу судноводійного відділення взяли участь у англомовному брейн-ринзі «Safety First».

  Організатори конкурсу – викладачі англійської мови судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА Костюченко Оксана Вікторівна, Плоска Ольга Миколаївна та Путря Яна Анатоліївна – мали на меті підготувати курсантів до співбесіди з представниками компанії «Marlow Navigation», що відбудеться у лютому 2018 року. Для учасників брейн-рингу лунали пісні англійською мовою у виконанні курсантів К136-ї групи Олександра Решетника та Станіслава Конюхова.

  Незалежним «суддею» брейн-рингу виступив Мельник Олександр Ігорович – викладач фахових дисциплін судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА. За результатами проведеного брейн-рингу були визначені переможці: І місце посіла команда «STORM TEAM» К136 гр., ІІ місце – команда «TATARWAR» К132 гр., на ІІІ місці – команда «SEA WOLFS» К135 гр.

  Усі переможці та учасники Тижня англійської мови були нагороджені призами, а вболівальники отримали незабутні враження.