Загальна інформація

 

Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України та Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на базі Вищого навчального закладу «Херсонський державний морський інститут», який ліквідується, створено новий вищий навчальний заклад Херсона - Херсонська державна морська академія (ХДМА).

далі >>>

День відкритих дверей у Херсонській державній морській академії

  День відкритих дверей у Херсонській державній морській академії щороку збирає все більше й більше юнаків і дівчат, які прагнуть здобути якісну вищу освіту та стати справжніми фахівцями морської справи.

  09 грудня 2017 року було проведено День відкритих дверей, на який завітало понад 100 учнів 9-х і 11-х класів з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Рівненської, Херсонської областей таАР Крим.

  Абітурієнти і їх батьки мали змогу познайомитися й поспілкуватися з керівництвом академії та її структурних підрозділів.

  Проректор з навчально-виховної роботи ХДМА Пішко В. О. ознайомила гостей з основними напрямами діяльності академії та перспективами на майбутнє.

  Про умови вступу та специфіку навчально-виховної роботи в морському закладі розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії, завідувач навчально-методичного відділу ХДМА Черненко В. В.

   На питання відвідувачів також відповілидекан факультету судноводіння ХДМА Чернявський В. В., декан факультету суднової енергетики ХДМА Білоусов Є. В., перший заступник начальника Морського коледжу ХДМА Карплюк І. В., відповідальний секретар приймальної комісії Морського коледжу ХДМА, завідувач судноводійного відділення Левківський Р. М. та відповідальний секретар приймальної комісії Професійно-морського ліцею ХДМА, заступник директора з навчально-виховної роботи Трішин О. І.

  Після усіх запитань і відповідей для гостей провели цікаву екскурсію – продемонстрували найсучасніший навчально-тренажерний комплекс «ХДМА – судно віртуальної реальності», який відповідає світовим вимогам і забезпечує якісну практичну підготовку морських фахівців.

  У захваті були і батьки, і абітурієнти.

  Запрошуємо усіх бажаючих на навчання до найкращого й найпрестижнішого освітнього закладу України – Херсонської державної морської академії!

  Наступний День відкритих дверей відбудеться 17 лютого 2018 року!